Stavebné rezivo

Hľadáte kvalitné stavebné rezivo?

My Vám ho dodáme!

Porez stavebného reziva

Ponúkame pevné a kvalitne rezivo (hranoly, fošne, strešné laty, záklopové dosky, šalovacie dosky) na krovy, drevodomy, altánky, ploty, prístrešky, prípadne na ďalšie spracovanie podľa požiadaviek zákazníka. Porez realizujeme výlučné z čerstvej piliarskej guľatiny III.A, B

Impregnácia reziva

Ponúkame kvalifikovanú impregnáciu profesionálnymi prípravkami, ktorú aplikujeme bezprostredne po narezaní reziva. Ochrana dreva proti drevokazným škodcom ako červotoč, plesniam, hnilobám a poveternostným podmienkam je dôležitou súčasťou spracovania dreva. Kvalitná impregnácia proti škodcom zároveň predlžuje životnosť materiálu.

Hobľovanie reziva

Na objednávku vieme zabezpečiť hobľované rezivo podľa vašich požiadaviek. hobľované rezivo Vyrábame z kvalitnej guľatiny, hladkého povrchu, umožňujúce všestranné a dekoratívne využitie. Radi Vám vypracujeme ponuku.

Hobľovanie je opracovanie dreva, ktorým je možné dosiahnuť rovný a hladký povrch. Táto úprava je takmer nevyhnutná pre všetky pohľadové konštrukcie ako sú altány, pergoly, ploty, drevené terasy, fasády z dreva. Pri hobľovaní musí byt rezivo dopredu vysušené. Treba počítať so zmenšením rozmerov o 2-3mm na každú hobľovanú stranu.

Výhody hobľovania

  • drevo má hladký a rovný povrch
  • neodštepujú sa z neho triesky
  • hobľované drevo je veľmi dobre spracovávatelné a natieratelné
  • materiál je vysušený preto vykazuje lepšiu rozmerovú a tvarovú stálosť
  • takto presušené rezivo už nenapádajú škodcovia

Doprava reziva

Na požiadanie vieme zabezpečiť dopravu s vykládkou, autom s hydraulickou rukou, prípadne kamiónovú dopravu po celej SR.

Technológia

Porez je realizovaný na dvojkotúčovej uhlovej píle PP550 ktorá zabezpečí vysokú presnosť požadovaného rezaného profilu. Porez je možný až do dĺžky 9 m.

Potrebovali by ste ponuku na mieru?

Neváhajte a kontaktujte nás! Radi vám pripravíme cenovú ponuku podľa vašich požiadaviek.